Stel jouw droom oorbel samen
Oorbellen Fenna 585 goud amethist 3 mmNormale prijs: € 1.136,19
Onze prijs: € 792,55 inclusief BTW
Ontvang gratis lab grown diamanten oorbellen bij aankoop boven de 1000 euro of maak maandelijks kans ze te winnen! >>
Op bestelling gemaakt, klaar voor verzending :
spoed bestelling? Neem contact met ons op.
Gegarandeerd de laagste prijs
30 dagen bedenktijd
Gemaakt door ambachtelijke goudsmeden
Gemaakt van eerlijke materialen
Wil jij weten hoe deze ring er bij jou uit ziet en of hij past? Nu vanaf slechts €15,-
Meer informatieHoe zou je jouw stijl omschrijven? Hou je van net een beetje anders dan anders? Deze eigentijdse gouden oorbellen zijn uniek en door onze juwelen ontwerpers ontworpen. In deze eigentijdse oorbellen is amethist verwerkt. Deze amethisten zijn zorgvuldig geselecteerd, want wij vinden dat op jouw oorbellen alleen de mooiste edelstenen mogen schitteren, toch? De Fenna oorbellen zijn gemaakt door een team van gedreven goudsmeden en designers. Hierdoor zal dit unieke pronkstuk een echte eyecatcher zijn..
Het mooiste cadeau wat je jezelf kunt geven, is een set eigentijdse oorbellen welke jij zelf hebt ontworpen. En wat vervolgens door ons met de hand gemaakt wordt. Voor elk model kun je je eigen edelmetalen en edelstenen kiezen. Op deze wijze krijg je een paar unieke oorbellen. Deze set oorbellen is samen te stellen op verschillende manieren. Is dit het ontwerp voor jou, maar wil je iets aanpassen? Zoals bijvoorbeeld het gebruik van een edelsteen die bij deze oorbellen niet als optie wordt geboden via de website, dan kun je uiteraard altijd contact met ons opnemen. Graag helpen wij je bij de samenstelling van jouw eigentijdse oorbellen.
Met veel passie gaan onze edelsmeden met jouw oorbellen aan de slag in ons atelier, zodra je deze besteld hebt. Doordat we geen juwelen op voorraad hebben, hoeven we de voorraad niet door te berekenen in de prijs. En dat zie je terug in de prijs! We geven je graag een beste prijsgarantie.
Om het voor jou makkelijker te maken kun je ieder besteld sieraad binnen 60 dagen na aflevering eenvoudig weer retour sturen.Ben je overtuigd, en wil je je eigen Elegant Fenna oorbellen samenstellen? Maar heb je misschien toch nog wat vragen? Aarzel dan niet om contact op te nemen met ons team van gepassioneerde vakmensen!
Naast het door onze goudsmeden vervaardigde sieraad, krijg je de volgende informatie meegeleverd:
Daarnaast krijg je:
Wáár voor je geld
Ontvang, geef, en koester de mooiste sieraden voor de beste prijs. Onze handgemaakte items hebben de laagste prijs garantie.
Op bestelling gemaakt
Door verantwoordelijke bevoorrading en creatie doen wij mee aan het verlagen van overproductie.
Klanttevredenheidsscore van 4.7
Wij vertellen jou graag meer over ons - maar hoe veel leuker zijn de ervaringen van onze klanten wereldwijd.